Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Nie wiem co się dzieje, ale na mieście jeździ dzisiaj w nocy tyle patroli (jakieś obce), że strach się ruszyć. Stan wojenny ogłosili czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E.a napisał:
jestescie kretynami!!! napiliscie sie i udajecie cwaniaków po pijaku... zastanówcie sie a nie oczerniacie policjantów.. dobrze zrobili byłam i widziałam....!!! oszusci jasne ze kryjecie swoich znajomych tez bym tak robiła ale głupia nie jestem..
w du*** bylas i gowno widzialas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
compaq napisał:
w du*** bylas i gowno widzialas
tyle masz tylko do powiedzenia w obronie pijanych gnojków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Nie wiem co się dzieje, ale na mieście jeździ dzisiaj w nocy tyle patroli (jakieś obce), że strach się ruszyć. Stan wojenny ogłosili czy co?
Po prostu wczoraj w nocy tyle bydła pijanego szlajało się po mieście, że musieli przyjechać koledzy z Lublina, żeby ogarnąć sytuację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tyle masz tylko do powiedzenia w obronie pijanych gnojków?
jeszcze duzo powiem ale nie Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eugeniusz napisał:
jakie kur** brawo policja?!?!?! ja sie pytam?!?! to co tu jest napisane to nawet w 5% nie jest prawdą.! policja pozwala sobie zdecydowanie za duzo, bo mysla ze wielcy struże prawa! a sami zachowują się jak nie powiem co.!!! żeby dziewczyne spałować? kto to widział?! a jeśli chodzi o ten murek z którego rzekomo spadła to głupszej wymówki nie mogli wymyślić!!! i gdzie tu sprawiedliwośc? z policją nigdy nie wygrasz.!
Stróże nie struże.Pod górkę do szkoły chodziłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eugeniusz napisał:
jakie kur** brawo policja?!?!?! ja sie pytam?!?! to co tu jest napisane to nawet w 5% nie jest prawdą.! policja pozwala sobie zdecydowanie za duzo, bo mysla ze wielcy struże prawa! a sami zachowują się jak nie powiem co.!!! żeby dziewczyne spałować? kto to widział?! a jeśli chodzi o ten murek z którego rzekomo spadła to głupszej wymówki nie mogli wymyślić!!! i gdzie tu sprawiedliwośc? z policją nigdy nie wygrasz.!
Stróże nie struże.Pod górkę do szkoły chodziłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontra - bas napisał:
Jakie miasto taki klub - jaki klub taka ochrona i bywalcy... Jedyna gorsza mordownia to chyba Kubuś...
Normalni ludzie nie włóczą się po mordowniach w nocy.Są inne formy rozrywki nie tylko chlanie piwska i wódy i organizowanie burd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
Prawda boli więc można kogoś wyzywać od komuchów.Zdewastowane klatki schodowe.place zabaw dla dzieci,powyrywane deski z ławek to jest sprawkach owych "komuchów" czy poje***ych rozwydrzeńców łażących stadami po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
proszę operatora by przekazał nr IP tego użytkownika policji. bo widzę że człowiek nawołuje do przestępstwa i znieważa instytucję państwową RP.
Słowo"człowiek" w stosunku do chołoty brzmi zbyt górnolotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy z tych kolesi powinien dostać minimum 5 lat. może naucza się troszkę myśleć bo koksy,i trawa wypaliła im wszystko co mieli w głowach. Co w ogóle oni sobie wyobrażają, że co będą chodzić bandą po mieście i każdy będzie im schodzić z drogi. śmieszne!!! a te dziewuchy, dobrze im. też powinny dostać wyrok 5 lat. a ten Green Club powinni zamknąć. teraz tam to zrobiła się speluna. pełno gówniarstwa pijanych panienek i naćpanych kolesi!! kiedyś ten lokal był na poziomie można było posiedzieć pogadać a teraz strach tam chodzić. schodzi się młodzieży której tylko pijaństwo i bójki. dobrze im wszystkim mam nadzieję że dostana porządne wyroki a ten co udaje pokrzywdzonego powinien dostać 10 lat. wielki pan mma i siłacz. niech policja zrobi porządek z takimi jak oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A , kto bywa w K2??E L y T a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że w tym kraju na ogół nie ma sprawiedliwości (za gwałt wyrok jak za nieszkodliwą trawkę) ale teraz widze, że jest wspaniale z porównaniem do tego co mogłoby być, gdyby niektórych dopuścić do głosu. 5 lat za pare tekstów: "idiotów czy ch***w?" 10lat za bójke? hahaha dobre.a może 25lat za kradzież droga pani? Wie pani najlepiej czy zażywają niedozwolone środki! Dobrze, że nareszcie ktoś nas uświadomił! Jakie to szczęscie, że zajmuja się tym niezależne organy.
Nie martw się arra. Dostaniesz 2 lata w zawieszeniu na pięć. Bankowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowuja sie, jak bydło bo nim sa i tego nikt nie zmieni !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powinni dawac im zawiasow , od razu normalne wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...